Liga zaczęta od mocnego uderzenia...

• autor: jedrus-88, 2013-08-16 09:29

Czas spotkania: 90 min.

Liga zaczęta od mocnego akcentu..

Pierwszy mecz graliśmy z rezerwami Juveni Prandocin,pierwsza połowa toczyła sie w chaosie widac było że to jest pierwszy mecz o punkty i nikt nie chciał popełnić błędu,pierwszą bramkę strzelili goście po zamieszaniu bramkowym,Trątnowianka odpowiedziała bramką kilka minut później z rzutu karnego wykonywanego przez Mateusza Nowaka,a tuż przed przerwą bramkę na 2:1 strzelił Paweł Kulpiński "Bleki".Druga połowa zaczeła sie od szybko zdobytej bramki przez Juvenię i stało się 2:2, a to rozruszało zawodników Trątnowianki i się zaczeło brami zbobywali jeszcze Michał Siara,Marcin Oleś,Łukasz Nowak,Mateusz Nowak i nawet z rzutu karnego bramkę strzelił bramkarz Marcin Prześlica,a asysty zaliczali Sebastian Towarek-2,mógł sam nawet strzelić bramkę lecz zdecydował się obsłużyć kolege z drużyny,Marcin Oleś - 2,Siara Michał -3,Bramek mogło być więcej jakby swoje szanse wykorzystali jeszcze i mieli więcej szczęścia Mateusz Nowak nie wykorzystał karnego,sam na sam tuż obok słupka piłka leciała,Kulpińskiemu brakło niewiele by piłka wpadła do bramki,Oleś minimalnie strzelił tuz obok składania słupka z poprzeczką.

Następny mecz gramy 25.08.2013 we Wróżenicach,to będzie jak zawsze tam bywa trudny mecz.