Trątnowianka Trątnowice - strona nieoficjalna

O jakie cele będzie walczyć Trątnowianka??

Dwa oblicza Trątnowianki

• autor: jedrus-88, 2013-10-30 20:37

Dwa oblicza Trątnowianki..

W dzisiejszą Niedzielę do Trątnowic zawitał Lider grupy czyli Maszycanka Maszyce,a czy to lider??to sporo kontrowersji bo w meczu to nieokazali zbytnio formy i gry na lidera.

Pierwsza połowa była udana dla przyjezdnych bo Trątnowianka nie mogła się odnaleść i grała ospale i zbyt wolno,nic nie wychodziło ani z przodu ani z tyłu,a goście dostali łatwe sytuacje do zdobycia bramek nic tylko trafić do bramki,najpierw trafili z rzutu wolnego w długi róg bramkarza,następnie po zamieszaniu pod bramką napastnik umieścił po rykoszecie obrońcy do bramki,a trzecia bramkę po nieudanym wybiciu obrońcy w polu karnym.Druga połowa zaczeła się od mocnych ataków gospodarzy którzy co chwilę nękali bramkarza gości i pierwsza bramkę strzelił Łukasz Nowak bezpośrednio z rzutu wolnego w samo okienko,ta bramka ożywiła jeszcze bardziej spotkanie a Trątnowianka zdominowała połowę Maszycanki którzy momentami nie mogli wyjść z własnej połowy,na drugą bramkę nie trzeba było czekać długo,fenomenalnym strzałem w samo okienko popisał się Sebastian Towarek,a kolejna bramkę strz.K.Natkaniec i stało się 3:3!! wydawało się że losy meczu są już odrobione i lada chwila Trątnwianka zdobędzie zwycięska bramkę poniważ jeszcze kilka razy zagrażała gościom lecz brakło trochę szczęścia, a w 90 min. w zamieszaniu pod bramkowym i złym kryciu goście zdobyli zwycięska bramkę i dobry wynik powędrował do przyjezdnych.

Ten mecz pokazał dwa oblicza  Trątnowianki że jak nie idzie to całemu zespołowi,i siłę charakteru że potrafili się podnieść z wyniku z 0:3 ! i słabej pierwszej połowy,wyjść na drugą połowę zmotywowani i powalczyli o lepszy wynik i zdobyli 3 bramki i powalczyli na całego,druga połowa była taka jaki powinien być w wykonaniu Tratnowianki cały mecz.

Następny  i ostatni w tej rundzie mecz będziemy rozgrywać na boisku w Pałecznicy z Kapitolem Racławice o 13.

Informacje o kadrze LKS TRATNOWIANKA TRATNOWICE

1. Marcin Prześlica
2. Krzysztof Natkaniec kapitan bramka
3. Waldemar Zbroja
4. Tomasz Siara żółta kartka
5. Paweł Rojek
6. Łukasz Nowak bramka
7. Sebastian Towarek bramka
8. Paweł Kulpiński
9. Mateusz Nowak
10. Michał Siara
11. Mariusz Wójcik  (1 asysta)

autor: ~kibic 2013-10-30 21:12:16

avatar Sprostowanie pierwsza bramka dla Maszycanki padła po ładnym strzale zawodnika z Maszyc a druga z wolnego! jeśli chodzi o to czy zasługuje na lidera to powiem tak liczy się cała runda a nie pojedynczy mecz! a konkretnie druga połowa ale to tylko dla tego że za wcześnie uwierzyła że ma trzy punkty i dlatego że Trątnowianka zagrała ją dobrze a goście nie potrzebnie się cofneli ale mimo tego pokazała grę do końca i walkę o zwycięstwo. Pozdrowiam

autor: ~kibic B.Klasy 2013-10-31 19:15:50

avatar w sumie tak,pierwsza połowa należała do Maszycanki,bo wykorzystała błędy gospodarzy,ale druga połowa była w lepszym wykonaniu Trątnowianki bo dominowała praktycznie w każdym elemencie,agresywniej zaczeła grać,sprawiedliwy remis ,każdemu może się przytrafić słabszy mecz,ale mecz fajny z obu stron,takie mecze co tydzien powinno się oglądać..

autor: ~Wislak 2013-10-31 23:26:16

avatar Mam pytanie od której minuty zagrała nadzieje gospodarzy czyli Lukasz Mentel i jak ocenicie jego występ, zarówno w tym meczu jak i w całej rundzie. Doszły mnie słuchy ze interesuje się tym zawodnikiem kadra juniorów Wisły Kraków. pzdr kibic

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS PLOMIEN KOSCIELEC 5:0 AGRICOLA KLIMONTOW
LKS POGON WRONIN 0:3 LKS MASZYCANKA MASZYCE