LKS WROZENICE KRAKOW   LKS TRATNOWIANKA TRATNOWICE

2013-08-25, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Porażka po zaciętej walce..

mecz toczyliśmy na boisku we Wróżenicach,a raczej na łące bo tak wyglądała murawa nieskoszona z kretowiskami,na dodatek sędzia miał do dyspozycji tylko jedną piłkę a raczej balonówkę bo piłka to flak był poprostu słaba organizacja meczu.

Pierwsze minuty były dość nerwowe każdy skupiał się na przyjęciu tej żałosnej piłki,pierwszą bramkę strzelił M.Nowak po podaniu bramkarza Prześlicy, kilka sytuacji jeszcze mieli Oleś dwukrotnie  nad bramką,M.Nowak,P.Rojek,gospodarze odpowiedzieli bramką po zamieszaniu w polu karnym,Trątnowianka odp.bramką P.Rojka który szczupakiem strzelił po podaniu Kręcisza,gospodarze na 2 min.przek koncem pierwszej połowy strzelili bramkę po błędzie Prześlicy piłka przeleciała mu pod brzuchem,bruga połowa zaczeła się od bramki dla Wróżenic,to pobudziło zawodniów Tratnowianki i stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe ,swoje szanse mieli  kilka krotnie Oleś,Kręcisz,Nowak M,Ł.Nowak,M.Siara,Kulpiński brakowało wyraźnie szczęścia piłka nie chciała wpaść do bramki gospodarzy,jakby wszystkie piłki wpadły do bramki to wynik mógł być dwu cyfrowy dla Trątnowianki,sytuacje się zemściły i bramki zdobywali gospodarze po błędach na obronie. mecz zakączył sie wynikiem 5:2 dla Wróżenic,szkoda meczu bo zawodnicy   Trątnowianki byli lepsi z gry i stwarzanych sytuacji ,pokazali wielkie serce i wole walki w tym meczu,dążyli do wygranej lecz po prostu nie było szczęscia w tym meczu.

Trzeba wyciągnąć wnioski z tego spotkania i przygotować się do następnego meczu jeszcze lepiej,kolejny mecz rozgrywamy u siebie z Agricolą Klimontów.